W sobotę 6 sierpnia 2016 roku w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie odbyła się promocja absolwentów. Wśród promowanych wychowanków znalazł sę członek naszej jednostki – druh Piotr Świędrych.

Tego dnia Piotrowi prócz rodziny, przyjaciół i znajomych towarzyszli druhowie naszej jednostki. Tak duży sukces jest również dla nas wielkim wydarzeniem, ponieważ to właśnie OSP Czermna była jego pierwszą jednostką w której został strażakiem ochotnikiem.

Dzięki dwuletniej nauce w szkole apirantów PSP w Krakowie, Piotr został strażakiem zawodowym i od września rozpocznie służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Piotrze życzymy Ci  bezpiecznej służby,  przede wszystkim zdrowia i sił, szczęścia w dążenia do dalszych osiągnięć oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

PSP 1 PSP 2