W dniu 10.01.2015 odbyło się zebranie sprawozdawcze za rok 2014. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście tj: wójt gminy Szerzyny – Grzegorz Gotfryd, przewodnicząca gminy – Stanisława Ryba, ks. proboszcz – Stanisław Madeja, radny gminy/sołtys – Władysław Biernacki, radny gminy – Piotr Górski, prezes zarządu gminnego – druh Roman Augustyn oraz strażacy z OSP Czermna.

Rok 2014 został podsumowany i na dzień dzisiejszy można wymienić następujące akcje, w których brała udział nasza jednostka:

  •  9pożarów,
  •  ewakuacja rodziny zagrożonej zaczadzeniem,
  •  akcja poszukiwawcza zaginionej osoby,
  •  11 wyjazdów do miejscowych zagrożeń/ usuwanie ich skutków,

Zebranie zaowocowało przyjęciem w szeregi naszej jednostki dwóch nowych członków.

Na spotkaniu zostały również zaplanowane działania przewidziane na rok 2015.

 

IMG_0042 IMG_0029