W dniu 20 grudnia 2014 roku odbył się I Gminny opłatek Strażacki. Na zaproszenie wójta oraz zarządu gminnego OSP, strażacy z OSP Czermna udali się do remizy w Szerzynach. W spotkaniu uczestniczyli strażacy z całej gminy oraz przedstawiciele rady gminy i rady powiatu tarnowskiego.

Po przemówieniach zebranych władz oraz gości, została odczytana ewangelia przez kapelana strażaków. Ze wsparciem chóru z Ołpin zostały odśpiewane kolędy, po czym nastąpiło połamanie się opłatkiem i wspólna kolacja wigilijna.

Cała uroczystość przebiegła w miłej i świątecznej atmosferze, dlatego postanowiono kontynuować tą świąteczną tradycję co roku, spotykając się w strażackim gronie.

Wigilia StrażackaOpłatek

 

 

 

 

[cryout-button-light url=”http://ospczermna.pl/?page_id=306″]Zapraszamy do obejrzenia Galerii![/cryout-button-light]