ORLEN dla Strażaków.

Znamy już wyniki programu „ORLEN dla Strażaków” !

Z radością przyjęliśmy wiadomość o przyznaniu grantu w wysokości 7 000 zł dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Czermnej. Jest to kolejne dofinansowanie, które pozwoli na zakup nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu tym samym przełoży się na szybsze i skuteczniejsze działania.

Dziękujemy Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Szerzyny Michałowi Mitoraj za ciągłą otwartość i kolejne wsparcie, dzięki któremu nasza służba staje się łatwiejsza.

????????????????????????