W dniu 30.10.2014  druh Piotr Świędrych złożył uroczystą przysięgę i stał się pełnoprawnym kadetem XXIV turnusu Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie. Uroczysty apel poprzedziła msza św. odprawiona w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie. Jesteśmy dumni z naszego druha Piotra i życzymy mu oraz wszystkim ślubowanym tyle samo powrotów co wyjazdów, a także sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym. W tej uroczystej chwili Piotrowi towarzyszyła najbliższa rodzina, oraz druhowie z jednostki OSP Czermna wraz członkiem zarządu Kazimierzem Mazurem. Swoją obecnością zaszczycił nas również Prezes OSP Szerzyny Stanisław Gotfryd. Gratulujemy również druhowi Jakubowi Sokulskiemu z OSP Szerzyny, który również w dniu dzisiejszym złożył ślubowanie.

[cryout-button-light url=”http://ospczermna.pl/?page_id=86″]Zapraszamy do obejrzenia Galerii![/cryout-button-light]

        tn_img_5772