Zawody Sportowo- Pożarnicze 2022

W dniu wczorajszym (3.09) na stadionie w Szerzynach odbyły się Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze jednostek OSP z terenu Gminy Szerzyny.

W sportowych zmaganiach udział wzięło sześć drużyn OSP oraz sześć grup z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Z naszej jednostki wystartowały dwie drużyny, seniorzy i juniorzy. Niestety nie udało się żadnej z drużyn sięgnąć stopnia podium.

Gratulujemy zwycięskim drużynom i jednocześnie składamy podziękowania dla wszystkich drużyn za współudział w zawodach.

W czasie zawodów jeden z naszych druhów podczas sztafety doznał niefortunnego urazu, jak się później okazało wykluczy go to z jakiejkolwiek aktywności fizycznej przez kolejne dni. Dawid życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i dziękujemy za poświęcenie i serce na zawodach!