Strażacka Droga Krzyżowa

W dniu dzisiejszym strażacy z naszej jednostki wzięli udział i poprowadzili Drogę Krzyżową, na wieczornej mszy świętej w kościele parafialnym w Czermnej.

Druhowie przemaszerowali zabierając krzyż oraz świece paschalne. Poszczególne rozważania Stacji Drogi Krzyżowej zostały przygotowane i odczytane przez druhny i druha.

Dzisiejsza modlitwa była gorliwsza gdyż ofiarowaliśmy ją w intencji naszego kolegi, członka JOT-u który zmaga się z ciężką chorobą.

Druhowi życzymy wytrwałości,  dużo siły, wiary oraz szybkiego powrotu do zdrowia! Abyś za rok tradycyjnie z nami, mógł przejść przez te 14 Stacji w Czermneńskim Sanktuarium.

277111249_498540968484486_4120986956073451034_n