Minionego lata a dokładnie 5 sierpnia w kościele pw Matki Bożej Pocieszenia w Czermnej, miał miejsce ślub Anity Sokulskiej i Adriana Ludwy, strażaka z naszej OSP.

Zawarcie związku małżeńskiego jest jednym z ważniejszych dni każdego człowieka. Tradycją stało się iż druhny i druhowie OSP Czermna, biorą udział podczas zaślubin druhów naszej jednostki. Wozem bojowym dh Adrian przyjechał po narzeczoną, by wspólnie z nią w eskorcie drugiego wozu strażackiego udać się do kościoła.

Po złożeniu małżeńskiej przysięgi młoda para przeszła pod szpalerem wykonanym przez druhów.

Anito i Adrianie Raz jeszcze Życzymy Wam miłości, niekończącej się radości, spełniania wszelkich marzeń oraz życia w pełnym zdrowiu!

IMG_9576 IMG_9687 IMG_9695 IMG_9721 IMG_9986 IMG_0033 IMG_0099 IMG_0108 IMG_0143