[Alarm OSP Czermna !!!]

W dniu 27.06.2017r. o godzinie 17:08 zostaliśmy zadysponowani do powalonego drzewa na drodze powiatowej relacji Czermna- Dębowa. Po przybyciu na miejsce okazało się że zablokowana jest cała szerokość drogi. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu drzewa oraz przywrócenia płynności ruchu.

Po czym dostaliśmy informację od SK KM PSP Tarnów by udać się do Szerzyn w celu pomocy przy podtopieniu szkoły. Gdy dojechaliśmy na miejsce skierowano nas na przysiółek Betlejem, by oczyścić drogę gminną. W Szerzynach do interwencji zadysponowane zostały wszystkie samochody pożarnicze, z terenu gminy oraz zastęp PSP z Siedlisk.

Następnie zostaliśmy skierowani do Czermnej gdzie na parkingu przy Sanktuarium zalegało kolejne powalone drzewo. Po jego usunięciu czekało nas jeszcze umycie odcinka drogi powiatowej w centrum.

Nasze działania trwały ponad 4 godziny.

powalone drzewo powalone drzewo 5 powalone drzewo 3